Koszty wysyłki

W celu zapewnienia Państwu bezpiecznej i terminowej wysyłki, korzystamy z usług profesjonalnych przedsiębiorstw transportowych i logistycznych. Koszty wysyłki różnią się przede wszystkim ze względu na rodzaj przesyłki na:

  • przesyłki kurierskie (paczki),
  • przesyłki spedycyjne (paletowe).

Warunki dostawy

Zamówienia dostarczamy tylko w granicach Polski.

Koszty dostawy

Liczba elementów:

  • 1-4 sztuki = koszty wysyłki to 45 zł
  • 5 i więcej sztuk = koszty wysyłki to 120 zł

Czas dostawy

Staramy się realizować Państwa najszybciej jak to możliwe. Obecnie (wrzesień 2022) , ze względu na dużą ilość zamówień, czas realizacji zamówienia trwa 14 dni, ( +2 tygodnie dla kominów malowanych). Prosimy uwzględnić, że paczki nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta.

Odbiór dostawy

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że przesyłki z elementami systemów kominowych, to zwykle duże paczki. Nie da się ich umieścić w skrzynce, dlatego konieczne jest, aby w godzinach pracy pod podanym adresem był obecny ktoś, kto będzie w stanie odebrać przesyłkę. Jeżeli kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, zostawi awizo z informacją o planowanym terminie powtórnej dostawy. Jeżeli dostawa nie powiedzie się, przesyłka będzie przez określony czas do odbioru w punkcie wskazanym na awizo.
Niestety nie mamy wpływu na pracę firm kurierskich, dlatego nie mamy możliwości uzgadniania dokładnej pory dostawy.
Prosimy pamiętać, że duże i/lub ciężkie przesyłki dostarczane są do drzwi budynku lub tak daleko, jak może wjechać ciężarówka.

UWAGA: Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera oraz PRZED podpisaniem odbioru przesyłki!

Wszelkie uszkodzenia przesyłki należy zgłosić kurierowi i uzyskać od niego potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia (reklamacji).

Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie uznać ewentualne reklamacje dotyczące uszkodzeń w transporcie.