Zwrot towaru

Zwrot towaru

Zwrot lub wymiana rur

Jeśli jako użytkownik zdecydujecie Państwo skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, naturalnie zależy nam na tym, aby ten proces przebiegł najprościej jak się da. W tym celu potrzebujemy Państwa współpracy. Dlatego prosimy o uwzględnienie poniższych punktów:

  • Towar jest najlepiej chroniony i spakowany w jego oryginalnym opakowaniu. Jesli posiadacie Państwo jeszcze oryginalne opakowanie, prosimy go użyć aby zwrócić towar.
  • Prosimy się upewnić, że wszystkie elementy (włącznie z akcesoriami) są załączone do przesyłki zwrotnej.
  • Ucieszy nas, gdy mogą nam Państwo podać przyczynę zwrotu towaru. To nie jest oczywiście Państwa obowiązek, ale pomoże nam on ulepszyć naszą obsługę i produkty. Jest to więc dla nas bardzo ważna i pomocna informacja.
    W tym celu możecie Państwo skorzystać z formularza zwrotu, który można wygodnie wypełnić na komputerze (Formularz). W przypadku uszkodzonych produktów mogą Państwo również opisać szkodę szczegółowo na dodatkowej kartce.
  • W przypadku zwrotu dużego produktu nienadającego się do przesyłki w paczce, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową. Zajmiemy się wtedy koordynacją odbioru towaru przez firmę spedycyjną.
  • W razie wątpliwości odnośnie drogi wysyłkowej, mogą Państwo zawsze się z nami skontaktować telefonicznie lub drogą mailową. Chętnie doradzimy.
  • Z powyższych względów nie zalecamy na przykład wysyłki szafek do rozdzielaczy paczką, ponieważ są one bardzo wrażliwymi na wstrząs elementami.

Informujemy, że powyżej wymienione punkty nie są wymogiem aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy. Prosimy o traktowanie ich jako zalecenia z naszej strony. W przypadku zwrotu towarów nadal pozostają istotne informacje zawarte w pouczeniu o odstępieniu od umowy.

 

Formularz

W razie pytań co do postępowania lub w celu otrzymania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.