Koszty wysyłki

W celu zapewnienia bezpiecznej i terminowej dostawy, korzystamy z usług profesjonalnych przedsiębiorstw transportowych i logistycznych. Koszty dostawy różnią się w zależności od rodzaju przesyłki. Opcje wysyłki:

  • przesyłki kurierskie (paczki),
  • przesyłki spedycyjne (paletowe).

Warunki dostawy

Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Koszty dostawy

Liczba elementów:

  • 1-4 sztuki - koszt wysyłki to 45 zł
  • 5 i więcej sztuk - koszt wysyłki to 120 zł

Czas dostawy

Czas dostawy: 3 - 5 dni roboczych. Dla niektórych elementów (niestandardowych, malowanych lub spoza asortymentu podstawowego) czas dostawy może być dłuższy.

Odbiór dostawy

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że przesyłki z elementami systemów kominowych, to zazwyczaj duże paczki. Nie da się ich umieścić w skrzynce pocztowej, dlatego konieczne jest, aby w godzinach pracy kuriera pod podanym adresem była obecna osoba, która będzie w stanie odebrać przesyłkę. Jeżeli kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, zostawi awizo z informacją o planowanym terminie powtórnej dostawy. Jeżeli kolejna próba dostawy nie powiedzie się, przesyłka będzie dostępna do odbioru w punkcie przez określony czas, wskazany na awizo.
Niestety nie mamy wpływu na pracę firm kurierskich, dlatego nie mamy możliwości podania dokładnej pory dostawy.
Należy pamiętać, że duże i/lub ciężkie przesyłki dostarczane są pod drzwi budynku lub tak daleko, jak może wjechać samochód dostawczy.

UWAGA: Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera oraz PRZED podpisaniem odbioru przesyłki!

Wszelkie uszkodzenia przesyłki należy zgłosić kurierowi i uzyskać od niego potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia (reklamacji).

Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie uznać ewentualne reklamacje dotyczące uszkodzeń w transporcie.