Zwrot towaru

Kachelpijpen ruilen of terugsturen

Informujemy, że istnieje możliwość zwrotu (oddania) części lub całości zamówienia w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Po otrzymaniu zwrotu sklep rury-kominowe.pl zwróci równowartość ceny zapłaconej za odesłane produkty. 

W przypadku chęci skorzystania z możliwości zwrotu, postaramy się, aby maksymalnie ułatwić Ci tą procedurę. Potrzebujemy jednak obustronnej współpracy. Sprawne przeprowadzenie zwrotu towaru zapewni postępowanie zgodnie z poniższymi zaleceniami:

  • Oryginalne opakowanie zapewnia najlepszą ochronę towaru w czasie transportu. Jeżeli zachowałeś oryginalne opakowanie, zachęcamy, aby użyć go do zwrotu produktu.
  • Upewnij się, że w paczce znajdują się wszystkie elementy zwracanego towaru oraz ew. akcesoria (np. opaski zaciskowe, uszczelki).
  • Prosimy o podanie powodu zwrotu produktu. Nie jest to warunek uzyskania zwrotu, ale pomoże nam udoskonalić naszą obsługę Klientów. Zachęcamy do skorzystania z formularza zwrotów (Formularz zwrotu). W przypadku wad produktu prosimy opisać szczegółowo wadę i dołączyć kartkę do paczki.
  • W przypadku zwrotu dużych elementów, które wymagają wysyłki paletowej, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny - zajmiemy się koordynacją odbioru przesyłki przez firmę spedycyjną.
  • Jeżeli nie jesteś pewien z jakiej formy przesyłki skorzystać - skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy!

Powyższe wskazówki mają na celu ułatwienie procedury zwrotu. Stosowanie się do nich nie jest konieczne, aby skorzystać z 14-dniowego prawa do zwrotu. Prosimy o zapoznanie się z zapisami zawartymi w zakładce "Prawo do odstąpienia od umowy".

Formularz

W razie pytań prosimy o kontakt.

Uwaga:

Zwrotom nie podlegają produkty wykonane na zamówienie Klienta - np. elementy malowane, przycięte na wymiar rury elastyczne itp.