Zwrot towaru

Kachelpijpen ruilen of terugsturen

Informujemy, że mają Państwo możliwość zwrotu (oddania) części lub całości zamówienia w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Po otrzymaniu zwrotu sklep rury-kominowe.pl odda Państwu równowartość ceny zapłacone za odesłane produkty. 

W przypadku korzystania z możliwości zwrotu, będziemy oczywiście starać się, aby maksymalnie ułatwić tą procedurę. Potrzebujemy jednak Państwa współpracy. Aby sprawnie przeprowadzić zwrot towaru, prosimy postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami:

  • Oryginalne opakowanie zapewnia najlepszą ochronę towaru w czasie transportu. Jeżeli zachowali Państwo oryginalne opakowanie, zachęcamy aby użyć go do odesłania produktu.
  • Proszę sprawdzić, czy w paczce znajdują się wszystkie części odsyłanego towaru oraz ew. akcesoria (np. opaski zaciskowe, uszczelki).
  • Prosimy o podanie powodu zwrotu produktu. Nie jest to warunek uzyskania zwrotu, ale pomoże nam udoskonalić naszą obsługę Klientów. Zachęcamy do skorzystania z formularza zwrotów (Formularz zwrotu). W przypadku wad produktu prosimy opisać szczegółowo wadę i dołączyć kartkę do paczki.
  • W przypadku zwrotu dużych elementów, które wymagają wysyłki paletowej, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny - zajmiemy się koordynacją odbioru przesyłki przez firmę spedycyjną.
  • Jeżeli nie są Państwo pewni z jakiej formy przesyłki skorzystać - proszę pisać lub dzwonić. Chętnie doradzimy!

Powyższe wskazówki mają na celu ułatwienie Państwu procedury zwrotu i stosowanie się do nich nie jest konieczne aby skorzystać z 14 dniowego prawa do zwrotu. Prosimy o zapoznanie się z zapisami zawartymi w zakładce "Prawo do odstąpienia od Umowy".

Formularz

W razie pytań proszę dzwonić.

Uwaga:

Zwrotom nie podlegają produkty wykonane na zamówienie Klienta - np. elementy malowane, przycięte na wymiar rury elastyczne, itp.