Rury-kominowe.pl

O firmie Rury Kominowe

Rury Kominowe to rodzinna firma z ponad 12-letnim doświadczeniem. W momencie założenia byliśmy pierwszym sklepem internetowym specjalizującym się w przewodach kominowych. W międzyczasie pomogliśmy ponad 45 000 Klientów w doborze przewodów kominowych. O jakości świadczy ocena naszej pracy przez Klientów, która wynosi 4,5/5! Posiadamy ponad 1100 produktów na naszej stronie internetowej, z możliwością indywidualnego dostosowania, dzięki czemu oferujemy rozwiązanie w każdej sytuacji. Nawet, gdy chcesz zamówić swoje rury w niecodziennym kolorze, oferujemy możliwość zamówienia ich w najpopularniejszych kolorach z palety RAL. Będąc pewnym wysokiej jakości naszych produktów, udzielamy 25-letniej gwarancji na dwuścienne rury piecowe!

 

Dlaczego warto zamówić rury do pieca w Rury Kominowe?

Ponad dekada doświadczenia pozwoliła nam doświadczyć już niemal każdej możliwej sytuacji związanej z rurami piecowymi. Wiemy, jak Ci doradzić, abyś mógł zamówić odpowiednie produkty i prawidłowo wykonał instalację. Udzielimy Ci wsparcia także po zainstalowaniu pieca, co pozwoli Ci bezproblemowo ogrzewać swój dom przez wiele lat. Nasze produkty są wysyłane bezpośrednio od producenta w Niemczech, dzięki czemu możesz zamówić u nas produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

 

Nasze narzędzie selekcji umożliwia Ci wybranie potrzebnych produktów w ciągu 15 minut. Oczywiście, jeżeli wolisz indywidualne doradztwo, zawsze możesz się z nami skontaktować, aby omówić konkretną sytuację. Nasi specjaliści udzielą Ci fachowej porady, zapewniając optymalne działanie pieca i zgodność ze wszystkimi przepisami i regulacjami.

 

Serwis po zakupie

Dążymy do satysfakcji klienta. Masz pytania dotyczące dostawy lub instalacji rur pieca? Możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie.

 

Skontaktuj się z nami

Natychmiast udzielimy niezbędnych porad technicznych.

Skontaktuj się z nami:

Telefonicznie

787960740
Nie możesz się z nami skontaktować? Pozwól nam oddzwonić.

Czat

Możesz z nami porozmawiać za pomocą czatu, w lewym dolnym rogu każdej strony.

Email

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@rury-kominowe.pl

NIP 5263715928

------

Warunki korzystania, odpowiedzialności:

1. Dostępność i zawartość strony internetowej

Nie ponosimy odpowiedzialności za techniczną dostępność, aktualność, dokładność, kompletność i jakość informacji zawartych w tej witrynie. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany części lub całej witryny internetowej, bez wcześniejszego powiadomienia, dodać, usunąć lub zaprzestania publikacji czasowo lub na stałe. Roszczenia, które odnoszą się do materiału lub spowodowane przez zastosowanie lub użycie informacji lub stosowania nieprawidłowych lub niekompletnych informacji są wykluczone.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w sieci Internet, bezpośrednie lub pośrednie odnośniki do innych stron internetowych (zwłaszcza tzw. „Linki”) stron trzecich. Nie jesteśmy autorem dodatkowych linków ani analogicznych, podlinkowanych ofert internetowych. Ich zawartości nie są przez nas sprawdzane; w żaden sposób nie łączymy się z ich treścią ani ich nie dopuszczamy. Wykorzystanie linków lub też innych danych technicznych oraz treści zewnętrznych dokonywane jest wyłącznie na własne ryzyko. Za nielegalne, błędne lub niekompletne treści oraz za szkody wynikające z używania lub nieużywania treści tych obcych stron internetowych, nie jesteśmy odpowiedzialni.

2. Prawa autorskie, znaki towarowe i zastrzeżone

Teksty zawarte na tej stronie internetowej, obrazy, treści audiowizualne, a w szczególności układ i konstrukcja tej strony (rury-kominowe.pl) są chronione prawem autorskim. Nie mogą być wykorzystywane do celów innych niż cele czysto prywatne, bez otrzymania naszej uprzedniej zgody lub zgody odpowiedniego właściciela praw autorskich. Niedopuszczalne jest użytkowanie i prezentacja publiczna, każda inna forma dystrybucji kopii lub ingerowanie w treści niniejszej strony internetowej lub ich części. O ile ta strona zawiera podlegające ochronie znaki towarowe lub inne znaki, podlegają one przepisom stosownego prawa ochrony znaków towarowych oraz praw własności właściciela - bez ograniczeń.

3. Prywatność

w ramach korzystania z Serwisu gromadzone, przetwarzane lub używane są dane osobowe. Odbywa się to zgodnie z zapisami ustawy p ochronie danych osobowych oraz przepisów uzupełniających i przepisów o ochronie danych. Zakłada się, że podawane przez użytkowników dane osobowe lub firmowe (np. nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail) podawane sa dobrowolnie. Ponieważ transmisja danych w Internecie nie jest całkowicie bezpieczna, nie można wykluczyć, że przesyłane dane zostaną bezprawnie przejęte lub zmienione przez strony trzecie.  W sprawach wymagających szczególnej poufności powinno się zatem skorzystać z innych środków przekazu.

4. Skuteczność Warunków korzystania i Zastrzeżeń

Powyższe warunki użytkowania i wyłączenia odpowiedzialności w nich zawarte są integralną częścią tej strony. Zachowują pełną, nieograniczoną ważność również w przypadku odwołania się do strony przez stronę trzecią. Jeśli części niniejszych Warunków lub Zastrzeżeń przestała być lub okaże się być nie zgodna z prawem, nie będzie miało to wpływu na ważność i obowiązywanie pozostałych zapisów. 

Prosimy o zapoznanie się również z obowiązującym Regulaminem sklepu rury-kominowe.pl.

 

Nasze produkty sprzedawane pod marką Technovis pochodzą od renomowanego niemieckiego producenta kominów stalowych.

Zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Niemczech a sprzedaż prowadzona jest na całą Europę.

 

Rury Kominowe jest częścią Nice & Warm BV