Przyłącza kominowe

Przyłącza kominowe

Przewód kominowy

Oferowany przez nas przewód kominowy służy do odprowadzenia spalin bezpośrednio z pieca, kominka lub kozy wewnątrz pomieszczenia. Zastosowanie takiej rury pozwala na atrakcyjne rozwiązania architektoniczne i jednocześnie lepsze wykorzystanie ciepła spalin.

Komin stalowy wykonane są z dwumilimetrowej blachy stalowej. Te wysokiej jakości rury do pieca kominkowego są dodatkowo pokryte dwumilimetrowym lakierem Senotherm. Lakier nadaje rurze kominowej odporność na wysokie temperatury - do 600 stopni. 

Dodatkowo zaraz po wyprodukowaniu producent poddaje rurę wypalani. Wyklucza to powstawanie nieprzyjemnego zapachu przy pierwszym użyciu. Ponadto ta procedura służy konlroli jakości. Wszystkie przewody kominowe przechodzą zatem ścisłą kontrolę.

Państwa przewód kominowy zostanie dostarczony prosto od niemieckiego producenta, który udziela na nie 25 lat gwarancji. Jest to produkt wysokiej jakości. W odróżnieniu od tanich rur kominkowych, są one bezpieczne i wytrzymałe.

Zastosowanie rur kominowych w pomieszczeniu ma jeszcze jedną istotną zaletę. Dzięki nim można doskonale wykorzystać ciepło odpadowe ulatujące do komina. Rury te nie sa izolowane i stanowią dodatkową powierzchnię oddawania ciepła do pomieszczenia mieszkalnego. Zwiększa to w istotny sposób sprawność ogrzewania przyczyniając się do zmniejszonego zapotrzebowania na paliwo. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie techniczne. 

Certifikaty

Rate this page

  • Podaj swoje imię i adres e-mail, jeśli chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą.