Sposoby płatnosci

Płatność kartą płatniczą/ kredytową

Jeżeli z dostępnych w sklepie rodzajów płatności wybierzemy płatność kartą, zostaniemy przeniesieni na zabezpieczoną stronę autoryzacji kart płatniczych i poproszeni o podanie wymaganych przez system danych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty płatniczej. Możemy zostać poproszeni także o podanie specjalnego kilkucyfrowego kodu autoryzacji, który znajduje się na większości kart płatniczych oraz kredytowych – na ogół na odwrocie karty, w polu przeznaczonym na podpis jej użytkownika.

Od pewnego czasu na rynku dostępne są także tzw. karty przedpłacone (karty pre-paid) o ustalonej wartości nominalnej. Przed skorzystaniem z takiej karty, musimy ją doładować, dokonując wpłaty (gotówkowej lub bezgotówkowej) na jej rachunek. Po dokonywaniu przez nas transakcji tą kartą, kolejne kwoty będą odliczane od sumy, jaką ją zasililiśmy, a po wyczerpaniu środków możemy ją ponownie doładować. Karty tego typu stały się szczególnie popularne wśród osób dokonujących zakupów przez Internet, ponieważ są one powiązane z rachunkiem, nad stanem którego mamy ścisłą kontrolę i nie musimy się obawiać, że wskutek pomyłki bądź czyjegoś celowego działania zostaniemy pozbawieni większej ilości środków.


 

Płatność przelewem, gotówką lub raty,

Internetowe przekazy pieniężne

Internetowe przekazy pieniężne przyjmujemy z wykorzystaniem systemów Adyen i DotPay. 

Dokonując płatności przy użyciu takiego systemu, zostajemy przeniesieni na stronę naszego banku (w przypadku szybkiego przelewu) lub stronę autoryzacji kart płatniczych (w przypadku płatności kartą), gdzie po podaniu wymaganych przez system danych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty płatniczej, nasza płatność jest błyskawicznie realizowana i niemal natychmiast dociera do odbiorcy. Transakcje takie są całkowicie bezpieczne, co gwarantują najnowsze metody szyfrowania danych oraz najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie. Jest to szczególnie wygodna forma płatności – sprawi, że każdy zakup przez Internet będzie szybki i banalnie prosty.

Przelewu można dokonać z konta internetowego oraz w okienku pocztowym lub bankowym.

Aby skorzystać z możliwości wniesienia opłaty w gotówce, proszę skorzystać z wpłat w sieciach Żabka, Moje Płatności lub Kantor Polski S.A.

Poniżej widok ekranu systemu DotPay, który pojawi się po wybraniu opcji płatności "Przelew, gotówka, raty"

PL Payment methods

Rate this page

  • Podaj swoje imię i adres e-mail, jeśli chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą.