Sposoby płatnosci

Płatność kartą płatniczą/ kredytową

Jeżeli za zakup komina w naszym sklepie chcą Państwo zapłacić kartą kredytową lub płatniczą, system przeniesie Państwa na zabezpieczoną stronę autoryzacji kart płatniczych i poprosi o podanie wymaganych przez system danych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty płatniczej. Może również poprosić o podanie specjalnego kilkucyfrowego kodu autoryzacji, który znajduje się na większości kart płatniczych oraz kredytowych – na ogół na odwrocie karty, w polu przeznaczonym na podpis jej użytkownika.

Od pewnego czasu na rynku dostępne są także tzw. karty przedpłacone (karty pre-paid) o ustalonej wartości nominalnej. Przed skorzystaniem z takiej karty, musimy ją doładować, dokonując wpłaty (gotówkowej lub bezgotówkowej) na jej rachunek. Po dokonywaniu przez nas transakcji tą kartą, kolejne kwoty będą odliczane od sumy, jaką ją zasililiśmy, a po wyczerpaniu środków możemy ją ponownie doładować. Karty tego typu stały się szczególnie popularne wśród osób dokonujących zakupów przez Internet, ponieważ są one powiązane z rachunkiem, nad stanem którego mamy ścisłą kontrolę i nie musimy się obawiać, że wskutek pomyłki bądź czyjegoś celowego działania zostaniemy pozbawieni większej ilości środków.

 


 

Płatność przelewem, gotówką, Internetowe przekazy pieniężne

Internetowe przekazy pieniężne przyjmujemy z wykorzystaniem systemów Płatności24.

Dokonując płatności przy użyciu takiego systemu, zostajemy przeniesieni na stronę naszego banku (w przypadku szybkiego przelewu) lub stronę autoryzacji kart płatniczych (w przypadku płatności kartą), gdzie po podaniu wymaganych przez system danych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty płatniczej, nasza płatność jest błyskawicznie realizowana i niemal natychmiast dociera do odbiorcy. Transakcje takie są całkowicie bezpieczne, bo platforma płatnicza gwarantuje stosowanie najnowszych metod szyfrowania danych oraz najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie. Jest to szczególnie wygodna forma płatności – sprawi, że zakup kominów stalowych przez Internet będzie szybki i banalnie prosty.

Przelewu można dokonać z konta internetowego w tradycyjny sposób.

Aby skorzystać z możliwości wniesienia opłaty w gotówce, proszę skorzystać z opcji „płatność przy odbiorze” or „wysyłka za pobraniem”. Można wtedy uiścić opłatę bezpośrednio u kuriera DHL, który przywiezie paczkę (akceptowalne formy płatności przy odbiorze: gotówka, BLIK albo karta – w ramach ustalonych limitów).

Poniżej widok ekranu systemu Przelewy 24, który pojawi się po wybraniu opcji płatności "Przelew, gotówka, raty"