Sposoby płatnosci

Płatność kartą płatniczą/ kredytową

Jeżeli za zakup komina w naszym sklepie chcesz zapłacić kartą kredytową lub płatniczą, system przeniesie Cię na zabezpieczoną stronę do autoryzacji kart płatniczych i poprosi o podanie wymaganych przez system danych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty płatniczej. Może też poprosić o wpisanie specjalnego kilkucyfrowego kodu autoryzacji, który znajduje się na większości kart płatniczych oraz kredytowych – na ogół na odwrocie karty, w polu przeznaczonym na podpis jej użytkownika.

Od pewnego czasu na rynku dostępne są także tzw. karty przedpłacone (karty pre-paid) o ustalonej wartości nominalnej. Przed skorzystaniem z takiej karty, musisz ją doładować, dokonując wpłaty (gotówkowej lub bezgotówkowej) na odpowiedni rachunek. Po dokonaniu transakcji tą kartą, kolejne kwoty będą odliczane od sumy, którą zasiliłeś kartę. Po wyczerpaniu środków, możesz ją ponownie doładować. Karty tego typu stały się szczególnie popularne wśród osób dokonujących zakupów przez Internet, ponieważ są one powiązane z rachunkiem, który znajduje się pod ścisłą kontrolą i nie ma obaw, że pomyłka, bądź czyjeś celowe działania pozbawią kogokolwiek większej ilości środków.

 


 

Płatność przelewem, gotówką, lub internetowym przekazem pieniężnym

Internetowe przekazy pieniężne przyjmujemy z wykorzystaniem systemów Przelewy24.

Dokonując płatności przy użyciu takiego systemu, zostaniesz przeniesiony na stronę swojego banku (w przypadku szybkiego przelewu), lub stronę autoryzacji kart płatniczych (w przypadku płatności kartą), gdzie po podaniu wymaganych przez system danych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty płatniczej, Twoja płatność jest błyskawicznie realizowana i niemal natychmiast dociera do odbiorcy. Transakcje takie są całkowicie bezpieczne, gdyż platforma płatnicza gwarantuje stosowanie najnowszych metod szyfrowania danych oraz najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie. Jest to bardzo wygodna forma płatności – sprawia, że zakup naszych kominów stalowych jest szybki i banalnie prosty.

Przelewu można także dokonać z konta internetowego w tradycyjny sposób.

Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości wniesienia opłaty w gotówce, skorzystaj z opcji płatności przy odbiorze lub wysyłki za pobraniemMożesz wtedy uiścić opłatę bezpośrednio u kuriera DHL, który przywiezie paczkę (akceptowalne formy płatności przy odbiorze: gotówka, BLIK albo karta – w ramach ustalonych limitów).

Widok ekranu systemu Przelewy 24, który pojawi się po wybraniu opcji płatności przelewem, gotówką, lub na raty: