Systemy Kominowe

Systemy kominowe

Komin jest nieodłączną częścią systemu ogrzewania i wentylacji - odprowadza spaliny i dym wytwarzany przez domowy sprzęt. O tym jaki wybrać komin zależy od sposobu ogrzewania domu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o systemach kominowych koniecznie wejdź do tego działu.
 
Przygotowując ofertę, staraliśmy się, by przede wszystkim odpowiadała na realne potrzeby naszych Klientów. Z tego powodu znajdziesz w niej m.in. profesjonalne systemy kominowe umożliwiające odprowadzanie spalin z urządzeń grzewczych niezależnie od tego, jakim paliwem są zasilane. Proponujemy również przyłącza kominowe wykonane z blachy czarnej o grubości 2 mm, jak też systemy usuwania spalin z nowoczesnych kotłów gazowych wyposażonych w zamkniętą komorę spalania. Uzupełnieniem naszego asortymentu są akcesoria kominowe takie jak regulatory ciągu kominowego czy pokrętła szybra do kominków. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Naszą specjalność stanowią nowoczesne systemy kominowe ze stali szlachetnej, kominy kwasoodporne oraz wysokiej jakości wkłady kominowe wyposażone w rury kwasoodporne. Zapewniamy także profesjonalne usługi związane z doradztwem, projektowaniem oraz montażem tych elementów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a na przestrzeni lat udało nam się stworzyć wiele autorskich technologii, które podnoszą funkcjonalność, trwałość i wydajność standardowej rury kwasoodpornej oraz innych oferowanych przez nas produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy system kominowy czy rura kwasoodporna, które powstaną w naszej fabryce, wyróżniały się znakomitą jakością oraz niezawodnością. Jest to sprawdzona metoda na dostarczanie asortymentu, który spełni oczekiwania Klientów. Innowacyjne rozwiązania, charakteryzujące nasze systemy kominowe, kominy spalinowe czy rury kwasoodporne sprawiają, że artykuły te idealnie sprawdzają się w zakładach przemysłowych, zakładach instalatorskich, różnego rodzaju hurtowniach oraz obiektach należących do odbiorców indywidualnych.

Serdecznie zachęcamy do lektury informacji na temat naszej firmy, oferowanych produktów, zakresu i zasięgu naszych usług. Jeśli są Państwo zainteresowani systemem kominowym, rurami kwasoodpornymi czy innym elementem składowym komina, dostępnym w naszej ofercie, to zachęcamy do kontaktu. 

Rate this page

  • Podaj swoje imię i adres e-mail, jeśli chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą.